VIDEO Čierna škvrna semifinále Ligy majstrov: V hlavnej úlohe Haalandov otec a fanúšikovia Realu

Alfie Haaland sa dostal v Madride do konfliktu s fanúšikmiAlfie Haaland sa dostal v Madride do konfliktu s fanúšikmi Zdroj: Twitter/Fabrizio Romano

MADRID - Otec kanoniera Manchestru City Erlinga Haalanda a sám niekdajší hráč "Citizens" Alfie Haaland sa počas utorkového semifinále Ligy majstrov proti Realu Madrid dostal do konfliktu s domácimi fanúšikmi.

Bývalý nórsky reprezentant nakoniec musel v sprievode usporiadateľskej služby opustiť VIP lóžu. Alfie Haaland priznal celý incident na twitteri a sám zdieľal krátke video, na ktorom sa vzájomne provokuje s madridskými fanúšikmi.

"Nepáčilo sa im, ako sme oslavovali gól Kevina De Bruyneho. A tiež neboli radi, že sme vyrovnali na 1:1, takže sme museli náš sektor opustiť," napísal päťdesiatročný Haaland, ktorý hral za Manchester City medzi rokmi 2000 až 2003.

Podľa agentúry AP ukazoval Haaland so svojimi spoločníkmi smerom k fanúšikom Realu obscénne gestá. Diváci reagovali posmešným skandovaním, celá situácia a odchod z VIP lóže sa ale odohrali v pokoji.

Okrem De Bruyneho góly zo 67. minúty a úvodného gólu Viníciusa Júniora z 36. minúty ďalší gól nepadol a úvodný duel dvojzápasu skončil 1:1.

Viac o téme: UEFA Real Madrid Manchester City Liga majstrov Erling Haaland Alfie Haaland
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/City Report, Twitter/Sky Sports News
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy