Slavia Praha proti Podbrezovej potvrdila rolu favorita, Skalica si poradila s Petržalkou

Futbalisti pražskej Slavie sa tešia z góluFutbalisti pražskej Slavie sa tešia z gólu Zdroj: Profimedia

BRATISLAVA - Futbalisti MFK Skalica zvíťazili v piatkovom prípravnom stretnutí na nový ročník Niké ligy doma nad druholigovým tímom FC Petržalka 1:0.

O triumfe Záhorákov rozhodol v 34. minúte vlastný gól Patrika Šurnovského. V ďalšom prípravnom zápase Podbrezová prehrala v rakúskom Aigene s českým vicemajstrom Slaviou Praha 1:4. Jediný gól "železiarov" strelil v nadstavenom čase Andy Masaryk.

Futbalisti Trenčína prehrali v piatkovom prípravnom stretnutí pred novým ročníkom Niké Ligy s českým klubom Sigma Olomouc 1:2. Jediný gól AS dal v 90. minúte za stavu 0:2 Artur Gajdoš, ktorý premenil pokutový kop.