VIDEO Škriniarov spoluhráč vo švungu, stačí sa dívať: Neymar si poriadne užíva ázijskú tour

Neymar sa raduje z gólu v prípravnom zápaseNeymar sa raduje z gólu v prípravnom zápase Zdroj: SITA/Yoon Dong-jin/Yonhap via AP

PUSAN - Futbalisti Paríža St. Germain uspeli až vo svojom štvrtom zápase na predsezónnom ázijskom turné.

V kórejskom Pusane vyhrali nad vicemajstrom tamojšej K-ligy Jeonbuk Motors 3:0, keď sa o dva góly postaral Neymar. Slovenský obranca Milan Škriniar sedel tentoraz iba na lavičke francúzskeho šampióna.

Neymar otvoril skóre na konci prvého polčasu a poistku pridal v 83. minúte po prienikovej prihrávke od Fabiana Ruiza a úspešne zakončenom sóle. Brazílčan pridal aj asistenciu pri výstavnom treťom zásahu PSG v 87. minúte v podaní striedajúceho Marca Asensia.

Parížania predtým na turné prehrali s Cerezo Osaka (2:3) i Interom Miláno (1:2) a remizovali so saudským Al-Nassr 0:0.

Viac o téme: Neymar Paríž Saint-Germain Milan Škriniar Jeonbuk Motors