KVÍZ Tenisoví závisláci, máte šancu predviesť sa: 15 otázok, ktoré preveria vaše vedomosti

Dvorec Arthura AsheaDvorec Arthura Ashea Zdroj: SITA/AP/Frank Franklin II

BRATISLAVA - Či sa nám to páči alebo nie, tenisová sezóna sa pomaly, ale isto prehupla do svojej záverečnej tretiny. V pondelok 28. augusta štartuje US Open a my veríme, že ponúkne opäť raz prvotriedne športové divadlo a dva týždne absolútne fantastického tenisu.

Keďže aj my v redakcii patríme k nenapraviteľným tenisovým maniakom a behom celého roka sme pozorne sledovali dianie na všakovakých podujatiach, od 250-tiek až po turnaje veľkej štvorky, rozhodli sme sa prichystať si pre vás tradičný kvíz, v ktorom si môžete otestovať svoje znalosti.

Zvládnete odpovedať na všetky otázky správne? Nech sa páči, ukážte, čo vo vás je a nezabudnite sa s nami podeliť o výsledok. 

Veľa šťastia, priatelia! 

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme: Serena Williamsová Rafael Nadal Roger Federer Janette Husárová Novak Djokovič Dominika Cibulková Miloslav Mečíř Ivan Lendl Roberta Vinciová Andy Roddick Juan Martin Del Potro Marin Čilič Boris Becker Magdaléna Rybáriková Kristína Kučová Zuzana Kučová US Open John McEnroe Andre Agassi Radka Zrubáková Stefan Edberg Björn Borg Marat Safin Kvíz Billie Jean Kingová Karin Habšudová Bill Tilden
 • Autor: © Zoznam
 • Zdroj: Športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy