VIDEO Góly padali ako na bežiacom páse: Zápas Barcelony s Villarealom bol plný zvratov

Ferran Torres oslavuje gólFerran Torres oslavuje gól Zdroj: SITA/AP/Alberto Saiz

MADRID - Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v nedeľňajšom zápase 3. kola španielskej La Ligy na ihrisku Villarreal CF 4:3.

Už v 15. minúte viedli 2:0, no domáci dokázali nielen vyrovnať, ale po góle Alexa Baenu od 50. minúty aj otočiť na 3:2. Hostia však v rozpätí od 68. do 71. minúty strelili dva góly, ktorými Ferran Torres a Robert Lewandowski strhli víťazstvo na stranu "blaugranas". Aj po treťom zápase v ročníku sú tak hráči Barcelony naďalej nezdolaní, na konte majú 7 bodov.

Osasuna zvíťazila 2:1 na ihrisku Valencie. O svojom druhom triumfe v sezóne rozhodli v 5. minúte nadstaveného času, keď sa po rohovom kope presadil obranca Nacho Vidal. Valencia aj Osasuna majú po troch zápasoch vyrovnanú bilanciu - dve víťazstvá, jedna prehra, skóre 4:3 a 6 bodov.

Bilbao doma zdolalo 4:2 Real Betis, hoci v 10. minúte svietilo na tabuli skóre 0:2 po zásahoh Williana Josého a Isca. Domáci tím však ešte do prestávky otočil dvomi gólmi Mikela Vesgu a jedným zásluhou Gorku Guruzetu. Triumf pečatil v 84. minúte Unai Gómez.

La liga - 3. kolo:

Villarreal CF- FC Barcelona 3:4 (2:2)
Góly: 26. Foyth, 40. Sorloth, 50. Baena - 12. Gavi, 15. De Jong, 68. Torres, 71. Lewandowski

ZOSTRIH ZO ZÁPASU NÁJDETE NA TOMTO ODKAZE

Valencia CF - CA Osasuna 1:2 (0:1)
Góly: 80. Duro - 24. Oroz (11 m), 90.+5 Vidal

Athletic Bilbao - Betis Sevilla 4:2 (3:2)
Góly: 30. a 45. Vesga (oba z 11 m), 45.+7 Guruzeta, 84. Gomez - 2. Wilian Jose, 10. Isco

Viac o téme: FC Barcelona Real Betis Valencia CF Athletic Club CA Osasuna Villarreal CF