Zápas ako z hororu: Belasí dostali škaredú nakladačku, všetky góly padli v prvom polčase

Futbalisti Liptovského Mikuláša sa tešia po strelení góluFutbalisti Liptovského Mikuláša sa tešia po strelení gólu Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

BRATISLAVA - V prvom sobotňajšom zápase 6. kola II. ligy zvíťazili futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš na ihrisku ŠK Slovan Bratislava B vysoko 5:0, keď všetky góly strelili už v prvom polčase.

Futbalisti MŠK Púchov deklasovali v sobotňajšom zápase 6. kola II. ligy na domácom ihrisku FC Petržalka 5:0 a so 16 bodmi figurujú na čele neúplnej tabuľky. Hetrikom sa zaskvel Lukáš Letenay. Petržalka je po tretej prehre v sezóne na priebežnom desiatom mieste.

Považská Bystrica otočila duel s Dynamom Dolný Kubín a vyhrala 4:3.

6. kolo II. ligy:

ŠK Slovan Bratislava B - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:5 (0:5)
Góly: 4. a 29. Bartoš, 13. Trabalík, 31. Jendrišek, 45.+2 Diviš. ŽK: Gerát (Lipt. Mikuláš), rozhodovali: Vaňo - Zemko, Tokoš, 110 divákov.

MŠK Považská Bystrica – MFK Dynamo Dolný Kubín 4:3 (1:3)
Góly: 32. a 81. Slávik, 47. Boris, 55. Zemko - 16. a 38. Kačerík, 18. Lukáčik. ŽK: Zemko, Slávik - Ončák, Ba, rozhodovali: Mano – Kmec, Pacák, 895 divákov.

MŠK Púchov – FC Petržalka 5:0 (3:0)
Góly: 28., 46. a 60. Letenay, 9. Michlík, 43. Mráz. ŽK: Oršula (Petržalka), rozhodovali: Husár – Mihalík, Poracký, 720  divákov.

Viac o téme: MFK Tatran Liptovský Mikuláš ŠK Slovan Bratislava B