VIDEO Exreprezentant Jendrišek to stále vie: Exportný gól čerešničkou pri demolácii belasých!

Erik Jendrišek a futbalisti MFK Tatran Liptovský MikulášErik Jendrišek a futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš Zdroj: Facebook/MFK Tatran Liptovský Mikuláš

BRATISLAVA - Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš zvíťazili na ihrisku ŠK Slovan Bratislava B vysoko 5:0. Všetky góly strelili už v prvom polčase.

Hostia z Liptova strelili v Bratislave viacero pekných gólov a o najkrajší moment celého stretnutia sa postaral v 31. minúte bývalý slovenský reprezentant Erik Jendrišek. Ten naozaj utešeným gólom z úctyhodnej vzdialenosti nedal šancu brankárovi béčka Slovana Martinovi Trnovskému.

Pre niekoľkonásobného reprezentanta Slovenska to bol vôbec prvý gól v prebiehajúcom ročníku našej druhej najvyššej futbalovej súťaže. Liptovský Mikuláš, ktorý kvôli rekonštrukcii štadióna všetky zápasy v prvej polovici hrá na ihriskách súperov, figuruje aktuálne s desiatimi bodmi na 6. mieste.

Viac o téme: Erik Jendrišek MFK Tatran Liptovský Mikuláš Martin Trnovský ŠK Slovan Bratislava B
  • Zdroj: TASR, Športky