Real sa chystá na obrovskú nepríjemnosť: Na čiernej listine je aj Luka Modrič

Carlo Ancelotti dáva počas zápasu pokyny Lukovi Modričovi Carlo Ancelotti dáva počas zápasu pokyny Lukovi Modričovi Zdroj: SITA/AP/Jose Breton

MADRID - Slávny Real Madrid zrejme po tejto sezóne pristúpi k ďalšiemu výraznému omladeniu a obmene kádra. Dotknúť by sa to malo aj Luku Modriča.

Podľa športových novín Diario Gol opustí biely balet nielen hviezdny Chorvát, ale aj Toni Kroos. Skončiť v klube by mali ukrajinský brankár Andrij Lunin a taktiež Lucas Vázquez s Nachom Fernándezom.

Pre fanúšikov však najmä v prípade obľúbeného Modriča pôjde o veľmi nepríjemnú udalosť. Pre svoju povahu a vysoký futbalový kredit patrí stále k top hráčom. Nedávno však oslávil už 38. narodeniny.

Odolal aj ponukám zo Saudskej Arábie

Podľa všetkého ide o plán omladenia tímu, v ktorom je mnoho mladých hviezd. Stačí spomenúť mená ako Jude Bellingham (20 rokov), Eduardo Camavinga (20 rokov), Aurélien Tchouaméni (23 rokov) či Arda Güler (18 rokov).

Toni Kroos (v čiernom) Galéria fotiek (2) Toni Kroos (v čiernom) počas súboja o loptu Zdroj: SITA/AP/Fermin Rodriguez

Momentálne nie je známe, na koho sa prezident Florentino Pérez zamierava. Otvorene sa však hovorí o Kylianovi Mbappém. Modrič aj Kroos prišli do Realu v roku 2012, respektíve 2014, a v lete odolali aj vábeniu zo Saudskej Arábie.

Viac o téme: Luka Modric Toni Kroos Real Madrid CF
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy