Nepoškvrnený líder z Komárna vyraboval aj bratislavskú pôdu, iní ašpiranti na postup zaváhali

Oslavujúci futbalisti KFC KomárnoOslavujúci futbalisti KFC Komárno Zdroj: Facebook/KFC Komárno

BRATISLAVA - Futbalisti MŠK Púchov utrpeli prvú prehru v novom ročníku druhej najvyššej slovenskej súťaže až vo 8. kole. V sobotu podľahli doma FK Humenné 0:1, keď o cennom triumfe hostí rozhodol v 85. minúte poľský útočník Dominik Skiba.

Púchov je na druhom mieste s päťbodovým mankom na zatiaľ stopercentné Komárno, ktoré vyhralo na pôde "béčka" ŠK Slovan Bratislava 3:1. Víťazný gól na 2:1 strelil v 64. minúte Gábor Tóth a jeho tím si upevnil vedenie v tabuľke.

"Béčko" Slovana je na siedmom mieste, bod pred ôsmym Liptovským Mikulášom, ktorý absolvoval o zápas menej.

ŠK Slovan Bratislava B - KFC Komárno 1:3 (0:1)
Góly: 49. Kušnír – 40. Ganbayar, 64. Tóth, 90. Ožvolda. Rozhodovali: Libiak – Čajka, Železňák, ŽK: Pastorek, Bayemi, Šmehyl (všetci Komárno), 221 divákov

MŠK Púchov - FK Humenné 0:1 (0:0)
Gól: 85. Skiba. Rozhodovali: Malárik – Roszbeck, Lenický, ŽK: Pobořil, Holiš – Avetisian, Reiter

MŠK Považská Bystrica - FK Spišská Nová Ves 1:1 (1:1)
Góly: 14. Václav – 37. Pribula. Rozhodovali: Parilák – Borsányi, Štepanovský, ŽK: Zemko – Baranyi, Janečka, Zekucia, 885 divákov

Viac o téme: KFC Komárno ŠK Slovan Bratislava B Gabor Tóth