Gyömbér so svojím tímom úplne pohorel, Suslov pri domácej remíze striedal Dudu

Norbert Gyömbér (vpravo) v súboji s Duvanom ZapatomNorbert Gyömbér (vpravo) v súboji s Duvanom Zapatom Zdroj: SITA/Alessandro Garofalo/LaPresse via AP

SALERNO - Futbalisti Salernitany v zostave so slovenským reprezentačným obrancom Norbertom Gyömbérom prehrali v pondelkovom zápase 4. kola Serie A doma s FC Turín 0:3.

Na konte majú iba dva body a stále čakajú na prvé víťazstvo. Gyömbér odohral za domácich prvý polčas, v jeho závere dostal žltú kartu.

Hellas Verona doma remizoval s Bolognou 0:0, po 70. minútach nahradil Ondreja Dudu ďalší slovenský reprezentant Tomáš Suslov. V 93. minúte dostal žltú kartu.