Klub, ktorý ničí papierové predpoklady: Real a Barcelonu prenasleduje ligová senzácia

Hráči Girony sa radujú z góluHráči Girony sa radujú z gólu Zdroj: Profimedia

GRANADA - Futbalisti Girony zvíťazili v dohrávke piateho kola španielskej ligy na ihrisku Granady 4:2 a v tabuľke sú stále bez porážky tretí.

Na doteraz bezchybný Real Madrid strácajú dva body, za Barcelonou zaostávajú len vinou skóre. Nováčik v najvyššej súťaži Granada je naopak po štvrtej porážke v sezóne osemnásta.

Hostia položili základ štvrtej výhry za sebou tromi gólmi v prvom polčase. Skóre otvoril v 22. min Viktor Cygankov, po polhodine hry pridal druhý gól Sávio a o ďalšie štyri minúty zvýšil David Lopéz.

Domáci síce po hodine hry znížili a v 85. minúte vykresal nádej gólom na 2:3 Lucas Boyé, Yan Couto ale vzápätí spečatil skóre.