Vavrov spoluhráč rozbesnil tureckých fanúšikov: Jeho manželka teraz zažíva hotové peklo

Kamil GrabaraKamil Grabara Zdroj: Profimedia

ISTANBUL - Futbalisti FC Kodaň v zostave so slovenským obrancom Denisom Vavrom remizovali v dueli A-skupiny Ligy majstrov na pôde Galatasarayu Istanbul 2:2.

Galatasaray sa mohol proti Kodani ujať vedenia už v 7. minúte, no Icardi v čistej šanci stroskotal na Grabarovi. Neujala sa ani delovka Aktürkolua, ktorá opečiatkovala brvno a v 35. minúte udreli hostia zásluhou Elyounoussiho.

Nór marockého pôvodu si stlmil loptu na hrudi a strelou k vzdialenejšej žrdi prekonal Musleru. V 58. minúte po rýchlom brejku zvýšil náskok Kodane Goncalves.

Po vylúčení Jelerta však hostia dohrávali s desiatimi a Galatasarayu sa v závere v priebehu dvoch minút podarilo vyrovnať. Najskôr sa bombou pod brvno zaskvel Boey a deľbu bodov zariadil ďalšou exportnou strelou Tete.

Odkaz, ktorý vytočil tureckých fanúšikov

24-ročný poľský bankár Kodane Kamil Grabara bol totálne frustrovaný a na sociálnu sieť napísal nevhodný odkaz: "Zaslúžili sme si tri body z tejto zas**nej diery. Ale to je život, ideme ďalej." Neskôr v texte upravil dieru na "zas**ný zápas".

Tureckí fanúšikovia však boli poriadne nahnevaní a začali sa vyhrážať brankárovej manželke smrťou. Zničíme tvoju rodinu, zabijeme tvojho manžela aj teba, Kamil bude čoskoro mŕtvy - to sú iba vybrané vyhrážky priaznivcov Galatasaraya.

Poľská modelka Dominika Robaková priznala, že kvôli príspevku svojho manželka na Instagrame dostala v priebehu jedinej noci približne 300 podobných správ.

Viac o téme: FC Kodaň Galatasaray S.K. Kamil Grabara
  • Zdroj: TASR, športky