VIDEO Barcelona, Real ani Atlético: Na čele španielskej ligy je prekvapenie sezóny!

Hráči Girony sa radujú z góluHráči Girony sa radujú z gólu Zdroj: Profimedia

MADRID - Po 7. kole španielskej La Ligy figurujú na čele tabuľky futbalisti Girony. Na líderskú pozíciu sa posunuli vďaka stredajšiemu víťazstvu 2:1 na ihrisku Villarrealu.

Na druhé miesto pred FC Barcelona sa dostal Real Madrid, ktorý si poradil doma s Las Palmasom 2:0 a na Gironu stráca jeden bod. Skóre stretnutia otvoril v nadstavenom čase prvého polčasu Brahim Diaz, po prestávke spečatil triumf "bieleho baletu" Joselu.

Už v sobotu sa Real Madrid predstaví v šlágri ôsmeho ligového kola práve na ihrisku lídra z Girony. Real Sociedad San Sebastian zvíťazil vo Valencii 1:0 a posunul sa na 5. miesto tabuľky.

La Liga - 7. kolo:
Athletic Bilbao - Getafe CF 2:2 (1:0)
Góly: 6. Berchiche, 62. Williams - 51. Alvarez, 83. Latasa, ČK: 45.+1 Sancet (Bilbao)