Mizerný začiatok a už sa to s nimi viezlo: Brankár Slovana nestíhal počítať inkasované góly

Brankár ŠK Slovan Bratislava Milan Borjan Brankár ŠK Slovan Bratislava Milan Borjan Zdroj: TASR/Martin Baumann

BRATISLAVA - Futbalisti Japonska zvíťazili v piatkovom prípravnom stretnutí nad Kanadou 4:1. Za hostí odchytal celý zápas kapitán Milan Borjan, ktorý pôsobí v Slovane Bratislava.

Skóre stretnutia otvoril už v druhej minúte Ao Tanaka, ktorý ho krátko po prestávke aj uzavrel. V 40. minúte si dal vlastný gól Alphonso Davies z Bayernu Mníchov. Jeho tím mohla mrzieť aj nepremenená penalta za stavu 0:1, ktorej exekútor bol Jonathan David.

Futbalisti Uzbekistanu zvíťazili v piatkovom prípravnom stretnutí na pôde Vietnamu 2:0. O víťazný gól sa postaral v 27. minúte Oston Urunov.