VIDEO Farmár týždňa! Nezastaviteľný Regenda hrdinom zápasu, skóroval aj ďalší Slovák

Pavol Regenda skóroval v zápase AHLPavol Regenda skóroval v zápase AHL Zdroj: Reprofoto - Twitter/San Diego Gulls

ONTARIO - Slovenskí hokejisti Pavol Regenda a Martin Pospíšil sa strelecky presadili v nočných zápasoch nižšej zámorskej súťaže AHL.

Regenda strelil v noci na pondelok svoj tretí gól v novej sezóne. Pomohol ním k víťazstvu San Diega Gulls na ľade Ontaria Reign 6:4. Slovenský krídelník zvýšil v 52. minúte na 5:3 pre hostí, jeho gól sa napokon ukázal byť víťazný. Po dvoch zápasoch v tomto ročníku má bilanciu 3+0. V drese Reign sa predstavil jeho krajan Martin Chromiak, ktorý zaznamenal asistenciu.

Svoj prvý gól v sezóne strelil Pospíšil, jeho tím Calgary Wranglers prehral na ľade Manitoby Moose 2:3 po predĺžení. Slovenský útočník upravil v druhej tretine v presilovke na 2:0 pre hostí, tí však dvojgólový náskok neudržali. Po úvodných dvoch stretnutiach v AHL má Pospíšil na svojom konte dva body (1+1).

Viac o téme: AHL San Diego Gulls Martin Pospíšil Pavol Regenda Martin Chromiak Calgary Wranglers