A zase ten neskutočný Bellingham! Božský miláčik Madridu opäť raz strojcom víťazstva

Jude Bellingham oslavuje gól v sieti Bragy so spoluhráčmiJude Bellingham oslavuje gól v sieti Bragy so spoluhráčmi Zdroj: SITA/AP/Luis Vieira

BERLÍN - Futbalisti SSC Neapol v zostave so slovenským stredopoliarom Stanislavom Lobotkom zvíťazili v utorňajšom dueli C-skupiny Ligy majstrov na pôde Unionu Berlín 1:0. O ich triumfe rozhodol v 65. minúte Giacomo Raspadori.

Union proti Neapolu síce v 24. minúte dopravil loptu do siete, no gól Robina Gosensa neplatil pre ofsajd. V druhom polčase hostia zvýšili aktivitu a po dravom prieniku Kviču Kvaraccheliu zblízka rozvlnil sieť Raspadori.

Základná jedenástka Neapolu aj Galéria fotiek (9) Úsmev, prosím! Zdroj: SITA/AP/Matthias Schrader

Neapol je so šiestimi bodmi v tabuľke druhý za stopercentným Realom Madrid, ktorý uspel v Brage 2:1 vďaka gólom Rodryga a Judea Bellinghama.