VIDEO Neskutočný Kane opäť potvrdil extratriedu: Brankára ponížil gólom z vlastnej polovice!

Harry Kane strieľa gól z vlastnej poloviceHarry Kane strieľa gól z vlastnej polovice Zdroj: SITA/AP/Tom Weller/dpa

MNÍCHOV - Futbalisti Bayernu Mníchov deklasovali v sobotnom zápase 9. kola nemeckej Bundesligy Darmstadt 8:0.

Anglický útočník Harry Kane zaznamenal svoj druhý hetrik od príchodu do Mníchova. Brankár a kapitán tímu Manuel Neuer vychytal čisté konto, na trávnik sa po zranení vrátil po 331 dňoch. Domáci dali všetky góly v druhom polčase.

Ozdobou bol najmä presný zásah Kanea na 5:0 v 69. minúte, keď ďalekonosnou strelou z vlastnej polovice ihriska prehodil brankára Marcela Schuhena. Bayern figuruje na čele neúplnej tabuľky s 23 bodmi.

Viac o téme: Bayern Mníchov Darmstadt Harry Kane