Atlético pokračuje v stíhaní Realu s Barcelonou, Isco v posledných sekundách spasil Betis

Hráči Atlética Madrid ďakujú fanúšikomHráči Atlética Madrid ďakujú fanúšikom Zdroj: SITA/AP/Manu Fernandez

SEVILLA - Futbalisti Betisu Sevilla zvíťazili v nedeľnom zápase 11. kola španielskej La Ligy nad Pamplonou 2:1. O zisku troch bodov rozhodol v tretej minúte nadstaveného času Isco po rohovom kope strelou z uhla.

Bilbao vybojovalo bod v súboji s Valencia CF po remíze 2:2. Až v siedmej minúte nadstavenia druhého polčasu o tom rozhodol hlavičkou Alejandro Berenguer po centri Iňakiho Williamsa.

Rayo Vallecano remizovalo doma s Realom Sociedad San Sebastián 2:2.  Atlético Madrid zdolalo CD Alaves 2:1 a je na treťom mieste tabuľky, na vedúci Real a druhú Gironu stráca tri body, ale odohralo o zápas menej.