Radostná zvesť z belasej Bratislavy na Tehelnom poli: Teší sa Slovan i celý náš futbal

Na snímke gólová radosť hráčov SlovanaNa snímke gólová radosť hráčov Slovana Zdroj: TASR/Martin Baumann

BRATISLAVA - Týždeň pred zápasom 4. kola Európskej konferenčnej ligy medzi Slovanom Bratislava a LOSC Lille predal slovenský klub viac ako 15.000 vstupeniek. Na A-tribúne a B-tribúne zostávajú posledné voľné miesta.

"Naše európske zápasy v tejto sezóne navštívilo 86.361 divákov, vďaka čomu sú najnavštevovanejšími športovými podujatiami na Slovensku. Veľmi sa tešíme, že už týždeň pred zápasom máme na Lille predaných viac než 15-tisíc vstupeniek. Hráči, realizačný tím i všetci v klube sa nevieme dočkať skvelej atmosféry, ktorú určite vytvoria naši fanúšikovia na Tehelnom poli," povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Slovan pred týždňom prehral v Lille 1:2, keď neudržal vedenie 1:0. Tréner "belasých" Vladimír Weiss st. po zápase uviedol, že doma sa jeho tím pokúsi súperovi vrátiť prehru. Vedenie slovenského majstra pre tento duel vyčlenilo samostatné detské sektory, do ktorých bezplatne pozvalo tisíc detí.

"Aj pri veľkom záujme o zápas sme chceli zachovať už tradíciu, keď na naše domáce zápasy bezplatne pozývame deti so snahou viesť ich k športu i aktívnemu životnému štýlu. Školy a kluby tieto vstupenky prakticky okamžite zaplnili a tešíme sa, že na štadióne bude opäť aj detské publikum," dodal Straka.

Viac o téme: ŠK Slovan Bratislava LOSC Lille Európska konferenčná liga
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy