Ďalšie zaváhanie Prešova, Komárno sa vytrápilo s Dolným Kubínom a suverénne vedie ligu

Na snímke hráči Tatrana Prešov
Na snímke hráči Tatrana Prešov Zdroj: FC Petržalka

ŠAĽA - Futbalisti KFC Komárno zdolali v sobotňajšom stretnutí 15. kola II. ligy MFK Dolný Kubín 1:0 a upevnili si vedúce postavenie v tabuľke.

Jediný gól dal v 23. minúte David Kmeťo. Hostia dohrávali po vylúčení Patrika Hanesa v 56. minúte iba s desiatimi hráčmi.

Komárno sa po predchádzajúcej prehre v Petržalke (1:3) vrátilo späť na víťaznú cestu a vedie súťaž už s deväťbodovým náskokom pred druhým Prešovom. Tatran uhral v sobotu s Humenným iba bezgólovú remízu. Tretia je Petržalka, ktorá vyhrala na ihrisku "béčka" Žiliny 1:0.

II. liga - 15. kolo:

FK Spišská Nová Ves - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:2 (0:2)
Góly: 70. Martinko – 22. Appiah, 41. Bartoš. Rozhodovali: Parilák – Straka, Dobrík, ŽK: Chodníček, Martinko – Gerát, Trabalík, Bielák, 185 divákov

1. FC Tatran Prešov - FK Humenné 0:0
Rozhodovali: Očenáš – Vorel, Pacák, ŽK: Baran, Milunović, D. Keresteš, Petko –  Dzurík, Zlacký, Reiter, Streňo, Š. Harvila, 813 divákov

KFC Komárno - MFK Dolný Kubín 1:0 (1:0)
Gól: 23. Kmeťo. Rozhodovali: Kráľovič – Zemko, Vass, ŽK: Ožvolda – Hanes, Bača, Körös, ČK: 56. Hanes po druhej ŽK, 236 divákov

MŠK Žilina B - FC Petržalka 0:1 (0:1)
Gól: 44. Privrel. Rozhodovali: Batiz – Košecký, Lenický, ŽK: Šnajder, Jaššo – Riznič, Privrel, Nombil, ČK: 79. Nombil po druhej ŽK, 150 divákov

Viac o téme: 1. FC Tatran Prešov MFK Dolný Kubín KFC Komárno FK Humenné