Letenay hetrikom zarmútil béčko Slovana a ukončil čakanie Púchova, Malženice s drvivým triumfom

Futbalisti OFK Malženice zaknihovali historicky prvé víťazstvo v druhej najvyššej slovenskej súťaži.Futbalisti OFK Malženice zaknihovali historicky prvé víťazstvo v druhej najvyššej slovenskej súťaži. Zdroj: Facebook/Dynamo Malženice

BRATISLAVA - Futbalisti MŠK Púchov zvíťazili v nedeľnom stretnutí II. ligy na ihrisku "béčka" Slovana Bratislava 4:2. Hetrikom pomohol k triumfu Lukáš Letenay.

Domáci hrali od 38. minúty bez vylúčeného Tomáša Marušina. Púchovčania zastavili sériu štyroch prehier a aj po 15. kole sa udržali na treťom mieste tabuľky.

Nováčik OFK Malženice zdolal doma FC ŠTK 1914 Šamorín 4:0, keď všetky štyri góly strelil už v prvom polčase. Pripísal si tretie víťazstvo za sebou, štvrté v tomto ročníku.

Myjavský Spartak podľahol doma Považskej Bystrici hladko 0:4.

15. kolo II. ligy:

OFK Malženice - FC ŠTK 1914 Šamorín 4:0 (4:0)
Góly: 20. a 30. Chovan, 12. Katunský, 24. Rapavý. Rozhodovali: Dzivjak – Jánošík, Kuba, ŽK: Uljaky, Kurej - Čunta, 335 divákov.

ŠK Slovan Bratislava B - MŠK Púchov 2:4 (2:1)
Góly: 12. Isaac, 18. Rigo - 6., 65. a 90. Letenay, 54. S. Lacko, Rozhodovali: Benedik – Kmec, Železňák, ŽK: Rigo - Loduha, ČK: 38. Marušin (Slovan B), 50 divákov.

Spartak Myjava - MŠK Považská Bystrica 0:4 (0:1)
Góly: 69. a 90.+1 Praženka, 1. Boris, 49. Kucharčík. Rozhodovali: Čiernik - Mihalík, Lauer, ŽK: Castellano, Halabrín, Cisár, Benovič - Boris

Viac o téme: FC ŠTK 1914 Šamorín MŠK Púchov Lukáš Letenay OFK Malženice ŠK Slovan Bratislava B