VIDEO Mourinho by kvôli nemu aj vraždil: Prekrásny futbalový moment, Lukaku plakal ako dieťa

Romelu Lukaku zariadil triumf AS Rím v posledných sekundáchRomelu Lukaku zariadil triumf AS Rím v posledných sekundách Zdroj: SITA/AP/Alfredo Falcone/LaPresse

RÍM - V lete nevedel, kde bude pôsobiť. Návrat do Interu Miláno padol, v Juventuse ho nechceli fanúšikovia, Chelsea sa uberala inou cestou.

Až sa ozval José Mourinho a Romelu Lukaku vedel, kam chce ísť, hoc len na hosťovanie. AS Rím sa po katastrofálnom úvode sezóny vyšvihol na siedme miesto a včera zažil hollywoodsky nervák. V zápase s Lecce najskôr Romelu Lukaku zahodil penaltu v piatej minúte, od 71. viedli hostia po góle Almqvista.

Už-už sa zdalo, že Stadio Olimpico uvidí výbuch Mourinhových zverencov, ale kde sa vzal, tu sa vzal Romelu Lukaku a ukázal sa ako spasiteľ rímskych gladiátorov. Ešte predtým vyrovnal Sardar Azmoun v 91. minúte a v 94. minúte prišla chvíľa belgického tanku. Zbavil sa brániaceho hráča, v pokutovom území sa zorientoval a ľavačkou poslal loptu do siete. Svätostánok v areáli Foro Italico takmer spadol od nadšenia.

Po záverečnom hvizde prišiel k Lukakuovi aj José Mourinho, ktorý si ho vzal pod svoj patronát a opäť raz demonštroval, že svojich zverencov miluje nadovšetko, nech mu svieti vedľa mena ktorýkoľvek klub. Ikonický moment a dôkaz, že Mourinho patrí k manažérom, kvôli ktorému sú zverenci ochotní aj preraziť múr. 

"Lukaku je emocionálny chlapec, ktorého poznám lepšie než kohokoľvek, trénoval som ho v troch tímoch a vždy, keď spraví chybu, jeho srdce plače a on trpí," povedal portugalský stratég po zápase.

AS Rím bude potrebovať strelecké služby Lukakua aj počas najbližších dní, pretože vo štvrtok sa Giallorossi predstavia na pôde Slavie Praha v rámci Európskej ligy a v nedeľu sa Rím rozdelí na dva tábory - Lazio a AS, pretože príde k skríženiu mestských rivalov.

Viac o téme: José Mourinho AS Rím Romelu Lukaku
  • Autor: © Zoznam/
  • Twitter/SerieA_EN; VIDEO: YouTube/Serie A, Twitter/Football on TNT Sports
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy