VIDEO Nádherná švihovka od modrej: Chromiak potvrdil, že má parádny čuch na góly

Útočník Martin Chromiak v drese OntariaÚtočník Martin Chromiak v drese Ontaria Zdroj: Twitter/The Mayor

ONTARIO - Slovenský hokejista Martin Chromiak strelil v noci na štvrtok svoj štvrtý gól v prebiehajúcej sezóne AHL, ani ten však nezabránil prehre jeho Ontaria s Tucsonom 3:4 po predĺžení.

Chromiak sa presadil v 17. minúte prudkou strelou švihom od modrej čiary a vyrovnal na priebežných 1:1. Vyslal celkovo tri strely na bránku a vyhlásili ho za tretiu hviezdu zápasu. Po desiatich stretnutiach prebiehajúcej sezóny má na konte sedem bodov (4+3). V drese Tucsonu sa predstavili dvaja Slováci, Miloš Kelemen si pripísal plusový bod a strelu, Patrik Koch dve trestné minúty za krosček.

Ďalší slovenský súboj sa uskutočnil v kalifornskom Palm Springs, kde sa Marián Studenič tešil z víťazstva Coachella Valley 4:2 nad San Diegom s Pavlom Regendom.

Viac o téme: AHL Marián Studenič Patrik Koch Pavol Regenda Miloš Kelemen Martin Chromiak