Góly a tituly boli iba falošnou maskou: Wayne Rooney šokoval svet vážnym vyhlásením

Wayne RooneyWayne Rooney Zdroj: SITA/AP/Alex Brandon

BIRMINGHAM - Wayne Rooney v nedávnom rozhovore otvorene priznal, že v minulosti trávil dlhé dni opíjaním sa.

Niekdajšia útočná hviezda a veľká legenda Manchestru United sa pomocou alkoholu snažila uvoľniť, keďže počas svojej profesionálnej kariéry bola často terčom útokov anglických médií. Ikone anglickej reprezentácie prerastal celkový tlak cez hlavu, a tak sa utápala v alkohole.

"V tom čase som mal pred sebou mnoho rôznych výziev ako na ihrisku, tak aj mimo neho. Mojou úľavou a odreagovaním v tom čase bol alkohol," prezradil Rooney pre denník The Sun.

"Keď som mal okolo dvadsať rokov, tak som sa nepohol z domu. Pil som, kým som takmer neomdlel. Nevedel som, ako sa vyrovnať so svojimi problémami, tak som volil pitie, aby mi pomohlo dostať sa cez tieto zlé časy," povedal v rozhovore súčasný manažér Birminghamu City.

"Mal som okolo seba mnoho priateľov, ale problémy s alkoholom som si nechal len pre seba. Keď si nechcete nechať pomôcť a necháte si všetko len pre seba, tak môžete skončiť na úplnom dne. Ja som tam bol niekoľko rokov," zaspomínal Wayne, ktorý chcel touto otvorenou spoveďou inšpirovať ostatných ľudí, ktorí sú v podobnej situácii, aby sa nebáli o tom hovoriť.

Viac o téme: Manchester United Wayne Rooney Anglicko Birmingham City Everton FC
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy