Gólová prestrelka Liptákov, Slovan nenašiel recept na Trebišov, líder z Komárna len remizoval

Futbalisti KFC Komárno sa tešia z góluFutbalisti KFC Komárno sa tešia z gólu Zdroj: Getty Images

KOMÁRNO - Futbalisti KFC Komárno remizovali v sobotnom zápase 16. kola s Humenným 1:1 a ich náskok na čele tabuľky II. ligy sa zmenšil na sedem bodov.

Druhý Tatran Prešov zdolal FK Spišská Nová Ves 2:0, keď oba góly zaznamenal v druhom polčase z penalty.

Hráči Liptovského Mikuláša zvíťazili nad Malženicami 4:2. Dva góly strelil v úvode stretnutia útočník Vladimír Trabalík. Stretnutie medzi "béčkom" Slovana Bratislava a Trebišova sa skončilo bezgólovou remízou. Domáci dohrávali od 82. minúty bez vylúčeného stredopoliara Matúša Kosečka.

Myjava si doma hladko poradila s Púchovom 3:0.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš - OFK Malženice 4:2 (3:1)
Góly: 5., 16. Trabalík, 39. Laura, 90.+ Appiah – 11. Rapavý, 90. Masár. Rozhodovali: Micheľ - Poláček, Cisko, ŽK: Šarmír, Chovan (obaja Malženice), 115 divákov

ŠK Slovan Bratislava B - Slavoj Trebišov 0:0
Rozhodovali: Libiak - Čajka, Tokoš, ŽK: Koseček - Begala, Tatar, Druga, ČK: 82. Koseček po druhej ŽK, 75 divákov

FC Tatran Prešov - FK Spišská Nová Ves 2:0 (0:0)
Góly: 68. Dolný (z 11 m), 75. Gladiš (z 11 m). Rozhodovali: Benedik – Tůma, Poracký, ŽK: Martinko, Vakulinsky,  Kamenický, Smorada (všetci SNV), 652 divákov

KFC Komárno - FK Humenné 1:1 (1:0)
Góly: 10. Šimko – 81. Komjatý. Rozhodovali: Malárik – Kuba, Ralbovský, ŽK: Ožvolda, Šmehyl, Baranyai – Komjatý, Avetisian, Zlacký, ČK: 89. Šmehyl po druhej ŽK, 223 divákov

Spartak Myjava - MŠK Púchov 3:0 (1:0)
Góly: 12. Švec, 72. Copko, 86. Legnani. Rozhodovali: Mano – Bobko, Borsányi,  ŽK: Tancík, Legnani – Pavlovič, ČK: 41. Vavrúš (Púchov), 422 divákov

Viac o téme: Spartak Myjava FC Tatran Presov MFK Tatran Liptovský Mikuláš MŠK Púchov Slavoj Trebišov KFC Komárno ŠK Slovan Bratislava U21 Dynamo Malženice