Návrat do známeho prostredia? Taliani rozvírili špekuláciu, Mourinho môže trénovať Slováka

Tréner AS Rím José MourinhoTréner AS Rím José Mourinho Zdroj: SITA/AP/Alfredo Falcone/LaPresse

RÍM - Budúcnosť Josého Mourinha v talianskom AS Rím zostáva nejasná.

Mnohými milovaný, ale aj nenávidený Portugalčan má platnú zmluvu vo večnom meste do leta roku 2024. Podľa portálu Giallorossi.net či romapress.net sa rozhovory o novom kontrakte zatiaľ nezačali, takže Mourinhovu situáciu pozorne sledujú ostatné kluby.

Bývalý lodivod Chelsea, Interu Milána, Realu Madrid, Manchestru United či Tottenhamu Hotspur odmietol pred pár mesiacmi lukratívny kontrakt zo Saudskej Arábie.

Najnovšie sa spomína jeho možný návrat na britské ostrovy. Taliansky novinár Augusto Ciardi z periodika LaRoma24.it tvrdí, že 60-ročný Mourinho je na radare Newcastlu United, ktorého dres oblieka aj slovenský reprezentant Martin Dúbravka.

Straky momentálne vedie anglický kouč Eddie Howe, na ktorého sú však kladené obrovské nároky a očakávania zo strany samotných majiteľov. V prípade Howeho odchodu by mohol Mourinho zasadnúť na trénerskú lavičku The Magpies.

Viac o téme: Manchester United Premier League Real Madrid José Mourinho Newcastle United Inter Miláno AS Rím Serie A Martin Dúbravka Tottenham Hotspur Chelsea FC
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: Twitter/RomaPress
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy