Jedna blamáž za druhou: Reprezentačná kríza nemá konca, Nemci opäť zlyhali

Skormútené duo Kevin Trapp - Antonio RüdigerSkormútené duo Kevin Trapp - Antonio Rüdiger Zdroj: SITA/AP/Matthias Schrader

VIEDEŇ - Nemeckí futbalisti vyšli aj v druhom novembrovom prípravnom zápase naprázdno.

Po štvrtkovej domácej porážke od Turecka (2:3) prehrali vo Viedni s Rakúskom 0:2. Zverenci trénera Juliana Nagelsmanna odohrali takmer celý druhý polčas v oslabení po vylúčení Leroya Saného za napadnutie súpera.

O výhru Rakúšanov, vedených nemeckým koučom Ralfom Rangnickom, sa pred 46.000 divákov zaslúžili Marcel Sabitzer v 29. a Christoph Baumgartner v 73. minúte. Nový kouč Nemcov Nagelsmann má po štyroch zápasoch od nástupu k tímu usporiadateľskej krajiny majstrovstiev Európy bilanciu jednej výhry, remízy a dvoch porážok.