VIDEO Duda hral celý zápas, Suslov striedal: Slovenskí reprezentanti mali dôvod na úsmev

Uprostred hráč Verony Cyril Ngonge oslavuje gól so spoluhráčmiUprostred hráč Verony Cyril Ngonge oslavuje gól so spoluhráčmi Zdroj: TASR/AP/Paola Garbuio

RÍM - Futbalisti Hellasu Verona remizovali v pondelkovom zápase 13. kola talianskej Serie A s US Lecce 2:2. Za domácich odohral celý zápas slovenský reprezentant Ondrej Duda, ktorý videl v tretej minúte žltú kartu. Jeho krajan Tomáš Suslov hral do 75. minúty.

Hellas bodoval prvýkrát po sérii piatich ligových prehier a v tabuľke mu patrí predposledné 19. miesto o bod pred Salernitanou. Lecce je s 15 bodmi na 13. priečke.

V druhom stretnutí hráči Bologne zdolali FC Turín 2:0, čím predĺžili domácu ligovú sériu bez prehry na sedem duelov. Bologna sa v tabuľke posunula na 6. pozíciu o bod pred Atalantu Bergamo.