Zaslúžená odmena za predvedené výkony: Feyenoord si poistil svoj slovenský klenot

Dávid HanckoDávid Hancko Zdroj: Profimedia

ROTTERDAM - Slovenský futbalový reprezentant Dávid Hancko sa dohodol s Feyenoordom Rotterdam na predĺžení súčasného kontraktu až do konca júna 2028.

Novú zmluvu by mal obranca podpísať v najbližšom období, doterajšia mala platnosť do roku 2026. Informoval o tom oficiálny web Feyenoordu. Do klubu úradujúceho holandského šampióna prišiel vlani v lete z pražskej Sparty. Informoval o tom oficiálny web Feyenoordu.

"Som hrdý na to, že nosím dres Feyenoordu a môžem hrať pred tunajším skvelým publikom, takže podpísať zmluvu na dlhšie obdobie bolo jednoduché rozhodnutie. Môj prvý rok vo Feyenoorde bol vďaka zisku ligového titulu veľmi špeciálny, tu v Rotterdame sa cítim ako doma a teším sa na to, čo prinesie budúcnosť. Som presvedčený, že pred nami je ešte veľa dobrých vecí. Samozrejme, že chcem byť aj naďalej toho súčasťou," uviedol 25-ročný Hancko.

O služby 35-násobného slovenského reprezentanta, ktorý s národným tímom postúpil na budúcoročné ME, bol záujem vo viacerých európskych kluboch. Podľa špecializovaného portálu Transfermarkt je v súčasnosti jeho trhová hodnota 30 miliónov eur.

Viac o téme: Feyenoord Rotterdam Dávid Hancko
  • Autor: © Zoznam/
  • Twitter/Feyenoord Rotterdam
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy