VIDEO Smrteľná pätička bola klinec do rakvy: Milánčania prehrali gólom v závere nadstavenia

Ademola Lookman oslavuje gólAdemola Lookman oslavuje gól Zdroj: SITA/AP/Spada/LaPresse

BERGAMO - Futbalisti Hellasu Verona v zostave so slovenskými reprezentantmi Ondrejom Dudom a Tomášom Suslovom remizovali v 15. kole talianskej Serie A s Laziom Rím 1:1.

Bod pre domácich zariadil po prihrávke Suslova v 70. minúte Thomas Henry. Duda dostal v 77. minúte druhú žltú kartu a musel ísť predčasne do kabín. Hellas je v tabuľke na 18. mieste o skóre za Empoli, ktoré má zápas k dobru. Atalanta Bergamo zdolala AC Miláno 3:2 vďaka gólu Luisa Muriela v 90+5. minúte.

Futbalisti Interu Miláno zvíťazili v 15. kole talianskej Serie A nad Udinese 4:0 a na čele tabuľky majú  dvojbodový náskok pred Juventusom Turín. "Nerazzurri" rozhodli o svojom triumfe už v prvom polčase, keď sa strelecky presadili Hakan Calhanoglu, Federico Dimarco a Marcus Thuram. Triumf Interu spečatil v závere Lautaro Martinez.

Serie A - 15. kolo:
Atalanta Bergamo - AC Miláno 3:2 (1:1)
Góly: 38. a 55. Lookman, 90+5. Muriel - 45+3. Giroud, 80. Jovič, ČK: 90+4. Calabria (AC) po druhej ŽK

Hellas Verona - Lazio Rím 1:1 (0:1)
Góly: 70. Henry - 23. Zaccagni
/O. Duda hral do 77. min, keď dostal ČK, T. Suslov (obaja Hellas) hral do 76. min/

Inter Miláno - Udinese Calcio 4:0 (3:0)
Góly: 37. Calhanoglu (z 11 m), 42. Dimarco, 44. Thuram, 85. Lautaro Martinez

Viac o téme: AC Miláno Ondrej Duda Atalanta Bergamo Hellas Verona Tomáš Suslov