VIDEO Nepochopiteľný skrat brankára Slovana: Borjan videl červenú kartu

Brankár Milan Borjan (Slovan) dostáva úbodný gól počas záverečného zápasu A-skupiny Európskej konferenčnej ligy (EKL) ŠK Slovan Bratislava - NK Olimpija ĽubľanaBrankár Milan Borjan (Slovan) dostáva úbodný gól počas záverečného zápasu A-skupiny Európskej konferenčnej ligy (EKL) ŠK Slovan Bratislava - NK Olimpija Ľubľana Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava prehrali vo štvrtkovom domácom zápase 6. kola Európskej konferenčnej ligy s Olimpijou Ľubľana 1:2. V tabuľke A-skupiny obsadili konečné druhé miesto a čaká ich play-off o účasť v osemfinále.

Na Tehelnom poli otvoril skóre v 17. minúte Pedro Lucas, "belasí" vyrovnali o 10 minút neskôr zásluhou Cesara Blackmana. V druhom polčase belasých oslabil Milan Borjan. Brankár "belasých" zastavil v úniku Bresta mimo šestnástky a videl červenú kartu.

Tréner Weiss stiahol z hry stopéra Wimmera a do brány išiel Trnovský, ktorý už o minútu neskôr lovil loptu zo siete po góle Lucasa - 1:2.

Viac o téme: ŠK Slovan Bratislava Milan Borjan NK Olimpija Ľubľana
  • Zdroj: TASR, Športky