Simeoneho mohlo aj roztrhnúť: Vybičované madridské derby prinieslo prekvapivý záver

Tréner Atlética Madrid Diego SimeoneTréner Atlética Madrid Diego Simeone Zdroj: SITA/AP/Joan Monfort

MADRID - Futbalisti Atlética Madrid remizovali v utorňajšom zápase 18. kola La Ligy v súboji madridských tímov s Getafe 3:3. Naplno tak nedokázali zabodovať v treťom z uplynulých štyroch stretnutí.

Atlético hralo od 38. minúty v oslabení o vylúčeného Stefana Saviča, no napriek tomu sa dokázalo dostať do vedenia 3:1. V nadstavenom čase druhého polčasu však Rodrigo Riquelme zahral v šestnástke rukou a Borja Mayoral z penalty zariadil konečnú remízu.

Hráči Valencie zvíťazili na pôde Raya Vallecano 1:0. "Netopiere" bodovali naplno v ligovom stretnutí na ihrisku súpera iba druhýkrát v sezóne, prvýkrát od 11. augusta.

La Liga - 18. kolo:

Atlético Madrid - FC Getafe 3:3 (1:0)
Góly: 44. a 69. Griezmann (druhý z 11 m), 63. Morata - 53. Mayoral, 87. Rodríguez, 90+3. Mayoral (z 11 m), ČK: 38. Savič (Atletico) po 2. ŽK

FC Granada - FC Sevilla 0:3 (0:2)
Góly: 23. Pedrosa, 32. Ocampos, 49. Ramos

Rayo Vallecano - Valencia CF 0:1 (0:0)
Gól: 61. Canos. ČK: 90.+1 Correia (Valencia)

Viac o téme: Atlético Madrid Getafe CF