Keď na ihrisku skolaboval, šance neboli veľké: Kapitán rozhoduje o svojej budúcnosti

Obranca Lutonu Tom Lockyer skolaboval na ihriskuObranca Lutonu Tom Lockyer skolaboval na ihrisku Zdroj: SITA/AP/Steven Paston/PA

LUTON - Waleský futbalista Tom Lockyer z Lutonu Town sa rozhodne o svojej športovej budúcnosti po stretnutí so špecialistami na srdcové ochorenia.

Dvadsaťdeväťročný kapitán nováčika najvyššej anglickej súťaže utrpel 16. decembra zástavu srdca počas zápasu na pôde Bournemouthu. Niečo podobné sa mu stalo už v máji, keď skolaboval počas finále baráže proti Coventry City.

Lockyera prepustili z nemocnice po nasadení defibrilátoru, dodatočne poďakoval lekárom a záchranárom, ktorí ho ošetrovali. "Po zástave srdca, ktorú som utrpel v Bournemouthe, sa mi darí a cítim sa veľmi dobre. Za to, že sa mi darí tak dobre, vďačím hrdinským činom hráčov, personálu, lekárov a záchranárov," citovala obrancu agentúra AFP.  

Luton sa vrátil tento rok do najvyššej anglickej súťaže po vyše troch dekádach. Momentálne sa nachádza na osemnástom mieste tabuľky, jeden bod i priečku pod hranicou zostupu.

Viac o téme: Tom Lockyer Luton Town
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy