Trnava ohlásila prírastok do ofenzívy: Nový útočník iba prišiel a nestačil sa čudovať!

Český útočník Tomáš Poznar bol predstavený ako nová posila Spartaka TrnavaČeský útočník Tomáš Poznar bol predstavený ako nová posila Spartaka Trnava Zdroj: fcspartaktrnava.com

TRENČÍN - Futbalista Tomáš Poznar po konci angažmán v poľskej Nieciecze zamieril do Trnavy, kde už pred desiatimi rokmi hosťoval zo Zlína. Tridsaťpäťročný útočník so Spartakom podľa klubového webu podpísal zmluvu do konca sezóny s opciou.

Poznar počas jesene 2013 za Trnavu v deviatich ligových zápasoch strelil dva góly. "Na moje pôsobenie v Spartaku spomínam len v tom najlepšom. Mnohokrát som si hovoril, že ak by som sa mal raz vrátiť na Slovensko, tak jedine do Trnavy," uviedol Poznar.

"Keď som tu bol prvýkrát, tak sa hralo ešte na starom štadióne, teraz som trochu krútil hlavou, čo sa tu za ten čas vybudovalo," doplnil bývalý útočník Plzne či Ostravy.

Hráč s jedným štartom za reprezentáciu v Nieciecze pôsobil necelé dva roky, v 59 súťažných dueloch za Termalicu zaznamenal 14 gólov. Médiá tiež špekulovali o jeho januárovom návrate do Zlína.

Viac o téme: FC Spartak Trnava Tomáš Poznar Niké liga
  • Autor: © Zoznam/
  • Facebook/FC Spartak Trnava
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy