VIDEO Raz priniesol laptop na tlačovku, potom bavil novinárov: Tréner NBA schytal riadnu pokutu

Rozhnevaný tréner Sacramenta Mike BrownRozhnevaný tréner Sacramenta Mike Brown Zdroj: SITA/AP/Morry Gash

SACRAMENTO - Tréner basketbalistov Sacramenta Mike Brown dostal od vedenia NBA pokutu 50.000 dolárov. Vyslúžil si ju za kritiku rozhodcov po nedeľňajšom zápase s Milwaukee, ktorý Kings prehrali 142:143 po predĺžení.

Kouč roka uplynulej sezóny sa nechal vylúčiť vo štvrtej štvrtine, keď vbehol na ihrisko a kričal na rozhodcu. Po zápase priniesol na tlačovú konferenciu laptop a na ňom novinárom ukazoval momenty, ktoré považoval za zlyhania rozhodcov. Poukázal aj na nekonzistentnosť v posudzovaní faulov a rozdiel v počte trestných hodov. Informovala AP.

"Chcel som zobrať svojho vnuka na lyžovačku do Lake Tahoe, ale zavolal som svojej žene a povedal, že nebudeme môcť ísť, pokiaľ mi Ritz Carlton (hotel, pozn.) nedá zľavu," vtipkoval Brown na pozápasovej tlačovej konferencii po prehre s Phoenixom Suns.

Viac o téme: NBA Mike Brown Sacramento Kings
  • Zdroj: TASR, Športky