FOTO Vlhová zverejnila sľub, ktorý je hitom internetu: Reagovali naň už desaťtisíce Slovákov

Na snímke slovenská lyžiarka Petra Vlhová počas prevozu na záchranných saniachNa snímke slovenská lyžiarka Petra Vlhová počas prevozu na záchranných saniach Zdroj: TASR/Martin Baumann

JASNÁ - Petra Vlhová si pri páde v obrovskom slalome v Jasnej poškodila väzy v pravom kolene a silno narazila aj hlavu a rameno. Sezóna sa pre ňu skončila.

Vlhová spadla v sobotných pretekoch Svetového pohára na ľadom pokrytej trati. Na výjazde z deviatej brány vyšla z ideálnej stopy, v snahe o korekciu zatlačila na vnútornú lyžu a stratila kontrolu. Po nepríjemnom páde ju ihneď odviezli do nemocnice.

Slovenská reprezentantka sa pri nekontrolovateľnom páde silno udrela do hlavy a výrazne si narazila aj rameno. Aj preto boli jej vyšetrenia rozsiahle.

"Chcem poďakovať lekárom za prácu, ktorú urobili, vážime si to. Je mi ľúto, že pre nás toto dôležité podujatie dopadlo takto a nebudeme môcť ukázať, čo Petra natrénovala a čo si priala ukázať. Verím, že bude na lyžiach čo najrýchlejšie, ako sa bude dať a že fanúšikom vráti to, čo jej dali," dodal manažér Richard Galovič.

"Chcela by som sa všetkým fanúšikom, partnerom, rodine aj priateľom poďakovať za neskutočnú podporu a sľubujem, že spravím všetko preto, aby som sa čo najskôr vrátila ešte silnejšia," napísala Petra Vlhová na Instagrame. Jej príspevok má doteraz cez 60-tisíc lajkov a vyše dvetisíc komentárov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Petra Vlhova (@petravlhova13)

Viac o téme: Petra Vlhová
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: Instagram/petravlhova13; VIDEO: Športky/Martin Turčin
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy