Gólová prestrelka Slovana v Katare: Skóroval Weiss aj bývalá hviezda Premier League

Tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss st. Tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss st. Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

AL RAYYAN - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali v piatkovom prípravnom stretnutí v rámci sústredenia v Katare s miestnym klubom Al-Rajján SC 2:2.

Góly úradujúceho slovenského majstra strelili v druhom polčase Vladimír Weiss ml. a Tigran Barseghjan. V drese katarského celku sa presadili bývalý hráč Leedsu United Rodrigo a niekdajší futbalista Olympique Lyon Thiago Mendes.

Ďalší účastník Niké ligy MFK Ružomberok zvíťazil na sústredení v Turecku nad severomacedónskym tímom KF Gostivar 4:1, keď všetky góly padli v druhom polčase. Na kempe v Turecku je aj AS Trenčín, ktorý hral s poľským klubom Widzew Lodž nerozhodne 2:2.

Rozhodca udelil v zápase až tri červené karty - jednu na domácej strane, dve na strane hostí. Hráči DAC 1904 Dunajská Streda prehrali v prípravnom dueli vo Viedni s domácou Austriou 0:3.