Podplatiť sa nenechajú, musí to byť tvrdšie: Kapitán Slovenska má o seba veľké obavy

Na snímke vľavo slovenský tenista Alex Molčan a vpravo nehrajúci kapitán Ľubomír KurhajecNa snímke vľavo slovenský tenista Alex Molčan a vpravo nehrajúci kapitán Ľubomír Kurhajec Zdroj: TASR/Martin Baumann

KRALJEVO - Zaskakujúci kapitán slovenského daviscupového tímu Ľubomír Kurhajec sa tešil na poriadne oslavy postupu do skupinovej fázy finálového turnaja. Vyslovil však obavy, že po triumfe 4:0 v Srbsku príde o fúzy.

Zmena vizáže mu hrozila už pred rokmi po víťazstve v Galeovej pohári. "Alex Molčan s Lukášom Kleinom ma vtedy naťahovali, že sa musím oholiť. Vykúpil som sa a povedal som im, že im dám 50 eur. Teraz však takýto návrh sotva príjmu," zdôraznil Kurhajec.

Prvé oslavy podľa jeho slov prebehli už v šatni. "Boli tam nejaké pokusy, no to najlepšie si necháme na večer. Keď môžu oslavovať svoje úspechy hokejisti a futbalisti, prečo by nemohli aj tenisti. Triumf v Srbsku má pre mňa o to väčšiu cenu, že zostanem jediným slovenským daviscupovým kapitánom v histórii bez prehry. To mi už nikto nezoberie."

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 25

Viac o téme: Slovensko Srbsko Ľubomír Kurhajec
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy