Slávne priezvisko zmizne z ľadu: Extraligista dostal nepríjemnú správu

 Švédsky hokejový útočník Lukas Zetterberg oslavuje gól v drese Karlových Varov Švédsky hokejový útočník Lukas Zetterberg oslavuje gól v drese Karlových Varov Zdroj: Profimedia

KARLOVE VARY - Švédsky hokejový útočník Lukas Zetterberg z extraligových Karlových Varov podstúpil operáciu, ktorá si vyžiada dlhú rekonvalescenciu.

V tejto sezóne preto Západočesi už nemôžu počítať s jeho službami. Klub o tom informoval na webe bez toho, aby bližšie špecifikoval dôvod zákroku.

"Absolvoval v Prahe klubom dohodnutú operáciu, ktorá síce dopadla úspešne, avšak následná rekonvalescencia ho niekoľko mesiacov nepustí do tréningu," uviedol klub.

Dvadsaťšesťročný odchovanec Västeras prišiel na západ Česka v lete a podpísal ročný kontrakt. Doteraz odohral v extralige 25 zápasov a pripísal si tri góly a šesť nahrávok.

Mužstvo Energie v súčasnosti chýba ešte ďalší štyria zranení hráči. Podľa informácií klubu by sa mohol čoskoro vrátiť do hry útočník David Kofroň. Dlhšiu rekonvalescenciu si naopak vyžiada zranenie beka Lukáša Pulpána. Otáznik visí nad dátumom návratu ďalších obrancov Ondreja Dlapu a Michala Plutnara.

Viac o téme: HC Energie Karlovy Vary Lukas Zetterberg
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy