Desivé momenty počas šlágra Žiliny so Slovanom: Borjana museli odniesť na nosidlách

Na snímke uprostred zranený brankár Milan BorjanNa snímke uprostred zranený brankár Milan Borjan Zdroj: TASR/Daniel Stehlík

ŽILINA - Brankár ŠK Slovan Bratislava Milan Borjan musel byť v 59. minúte duelu v Žiline vystriedaný a z ihriska ho dokonca odniesli na nosidlách.

Vyzeralo to ako bežná situácia, počas ktorej Borjan vybehol na centrovanú loptu a chytil ju do rúk. Lenže pri vyhýbaní sa hráčom nasledoval tvrdý dopad priamo na kostrč alebo chrbát. Okamžite sa začal zvíjať v bolestiach, čo neveštilo nič dobré.

Ošetrovali ho približne desať minút, počas ktorých sa postavil aj na vlastné nohy. Napokon ho však museli odniesť na nosidlách a tréner Vladimír Weiss st. poslal do brány Martina Trnovského. Bližšie informácie o jeho zdravotnom stave nie sú známe. 

"Išiel na kontrolu do nemocnice, ale verím, že to nebude nič vážne. Bol pri vedomí a chvíľku som s ním komunikoval. Bola to jediná smutná udalosť tohto zápasu. Nemáme výsledok, ale zrejme to bude súvisieť s chrbátom," povedal na tlačovej konferencii po zápase tréner Vladimír Weiss st.

Na snímke lekári a Galéria fotiek (2) Zdroj: TASR/Daniel Stehlík

Viac o téme: MŠK Žilina ŠK Slovan Bratislava Milan Borjan Vladimír Weiss st.
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy