Slováci úplne zničili Japonsko: Šialená tretina, aká sa na reprezentačnom fóre často nevidí

Tréner slovenského výberu do 19 rokov Ivan FenešTréner slovenského výberu do 19 rokov Ivan Feneš Zdroj: TASR/Milan Kapusta

POPRAD - Slovenská hokejová reprezentácia do 19 rokov zdolala v piatkovom stretnutí na Turnaji Vladimíra Dzurillu v Poprade výber Japonska do 18 rokov vysoko 10:1. Po bezgólovej prvej tretine strelili Slováci v tej druhej až sedem gólov.

V ďalšom zápase zdolal výber Ukrajiny do 18 rokov rovesníkov z Nemecka 6:5 po predĺžení.

Turnaj Vladimíra Dzurillu v Poprade:
SLOVENSKO 19 - Japonsko 18 10:1 (0:0, 7:0, 3:1)
Góly: 24. Cedzo, 27. Stahoň (Šimon), 28. Krchňavý (Hazala, Cedzo), 29. Semančík (Liška, Cedzo), 30. Lašš (Klečka), 33. Král (Klečka, Valent), 39. Plančár (Havadej), 48. Cedzo, 49. Sakmár, 56. Lašš (Sakmár, Stahoň) - 56. Nakaja. Rozhodovali: J. Konc ml., Hronský - Pribula, Bogdaň, vylúčení: 1:6 na 2 min., navyše Ridzoň 5+DKZ za vrazenie na mantinel, presilovky: 1:0, oslabenia: 1:0, 159 divákov.