VIDEO Slováci dali v zámorí o sebe znovu vedieť: Slovenský podpis mali až štyri góly

Samuel KňažkoSamuel Kňažko Zdroj: Profimedia

CLEVELAND - V noci na sobotu bodovali v zámorskej AHL štyria Slováci. Adam Sýkora skóroval za Hartford a Samuel Kňažko si pripísal presný zásah v drese Clevelandu. Po asistencii mali Pavol Regenda (San Diego) a Jakub Demek (Henderson). 

Sýkora prispel k triumfu na domácom ľade proti Bridgeportu (4:1). Presadil sa v závere gólom do prázdnej bránky a bodoval tretíkrát za sebou. Od začiatku nováčikovskej sezóny zaznamenal 19 bodov (6+13) v 38 dueloch.

Kňažko zvýšil na 2:0, no jeho tím nakoniec prehral s Charlotte 3:4 pp. Slovenský obranca zaknihoval v 26. zápase sezóny premiérový gól v lige, celkovo má šesť bodov.

Regenda zaznamenal so svojím tímom triumf 5:0 na ľade Calgary Wranglers. Bodoval v šiestom z predchádzajúcich siedmich zápasov, celkovo má v 29 dueloch 21 bodov (15+6).

Demek asistoval Danielovi D'Amatovi pri góle na 2:3 a bodoval trinástykrát v 41 stretnutiach nováčikovského ročníka. Štyri body získal v predchádzajúcich troch deuloch.

Viac o téme: Hartford Wolf Pack San Diego Gulls Pavol Regenda Samuel Kňažko Cleveland Monsters Adam Sýkora Henderson Silver Knights Jakub Demek
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: X/Cleveland Monsters
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy