Infarktový záver v Premier League: Chelsea bravúrnym obratom vyrovnala historický rekord

Conor Gallagher a gólové oslavy futbalistov ChelseaConor Gallagher a gólové oslavy futbalistov Chelsea Zdroj: SITA/AP/John Walton/PA

LONDÝN - Po dvoch porážkach futbalisti Chelsea FC v anglickej Premier League zvíťazili na ihrisku Crystal Palace 3:1 vďaka dvom gólom v nadstavenom čase.

Domáci viedli od 30. minúty zásluhou Lerma, no hneď po prestávke vyrovnal Gallagher, ktorý v Selhurst Parku v predminulej sezóne hosťoval. Ten istý hráč v závere strelil víťazný gól. V štvrtej minúte nadstavenia potom pridal ešte tretí gól hostí Fernández.

Chelsea zdolala Crystal Palace po trinásty raz za sebou a vyrovnala najdlhšiu víťaznú sériu vo vzájomných zápasoch medzi dvoma klubmi v histórii Premier League. Aktuálne má rovnakú bilanciu tiež obhajca titulu Manchester City v stretnutiach s Bournemouthom.

V tabuľke si Chelsea polepšila na desiate miesto, Crystal Palace je pätnásty.