Ostrý zápas len pár hodín po rezignácii kouča: V Premier League sa rozdeľovali body

Amadou Onana oslavuje gól EvertonuAmadou Onana oslavuje gól Evertonu Zdroj: SITA/AP/Peter Byrne/PA

LONDÝN - Futbalisti Crystal Palace pár hodín po rezignácii kouča Roya Hodgsona remizovali v anglickej lige na ihrisku Evertonu 1:1.

V 66. minúte ich poslal do vedenia krásnou strelou z hranice veľkého vápna ghanský útočník Jordan Ayew. Domáci vyrovnali v 88. minúte, keď sa po rohovom kope presadil hlavou Belgičan Amadou Onana.

Mužstvo Crystal Palace viedli doterajší Hodgsonovi asistenti Paddy McCarthy a Ray Lewington. V ďalšom stretnutí už zasadne na lavičku nastupcu skúseného trénera Rakúšan Oliver Glasner.

Londýnsky tím bodoval po dvoch porážkach a v tabuľke je pätnásty. Everton, ktorý čaká na výhru od polovice decembra, uhral vo štvrtom z posledných piatich zápasov remízu. O skóre je nad pásmom zostupu, ale odohral o stretnutie viac ako osemnásty Luton.