Jamrichová opanovala Australian Open, teraz kraľujte vy: Šupnete tento tenisový KVÍZ na jednotku?

Na snímke tenistka Renáta Jamrichová s víťaznou trofejou počas tlačovej konferencie Slovenského tenisového zväzuNa snímke tenistka Renáta Jamrichová s víťaznou trofejou počas tlačovej konferencie Slovenského tenisového zväzu Zdroj: TASR/Pavol Zachar

BRATISLAVA - Slovensku rastie nová tenisová hviezda medzi ženami. Aspoň sa zatiaľ zdá, že všetko k tomu smeruje. Uvoľnená Renáta Jamrichová opanovala juniorskú dvojhru na Australian Open 2024 a získala tak prvý veľký vavrín rozsvecujúcej sa kariéry.

My sme pozorne sledovali jej cestu na melbournskej pôde, rovnako tak všetky jej predošlé úspechy, či už v Billie Jean King Cupe, alebo na turnaji v Bratislave počas minulého roka. Teraz sme túto rozhádzanú kopu zhrnuli do seba a pripravili si pre vás kvíz, ktorý obsahuje 11 otázok. Niektoré jednoduchšie, iné zas o čosi náročnejšie.

Nech je akokoľvek, teraz nastal čas. Nastal čas na čo, priatelia? Nastal čas na to, aby ste si nabrúsili nožíky, odkrojili si z dobrej klobásky, uvarili si chutnú kávu a zapli mozgové skrutky, budete ich potrebovať. Dáte kvíz na sto percent a ani raz sa nepotknete? No, sme zvedaví! Podeľte sa s nami v komentároch a prezraďte nám, ako ste dopadli.

Veľa šťastia!

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme: Kvíz Renáta Jamrichová Ján Matúš Australian Open 2024

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy