VIDEO Schranz dostal Slaviu na koňa, ale napokon smútil: Necítim sa ako expert na Spartu

Ivan Schranz oslavuje vedúci gól SlavieIvan Schranz oslavuje vedúci gól Slavie Zdroj: Profimedia

PRAHA - Slovenský univerzál Ivan Schranz je rád, že futbalisti Slavie majú možnosť Sparte odplatiť porážku 2:3 v predĺžení vo štvrťfinále domáceho pohára už v nedeľu, keď sa pre zmenu na Letnej pražské "S" stretnú v šlágri 23. ligového kola.

Hoci dal mestskému rivalovi v súčte s gólmi v predchádzajúcich pôsobiskách už ôsmy súťažný gól v kariére, ako expert na Spartu sa necíti. Povedal to na tlačovej konferencii.

Slavia v pohárovom derby v 47. minúte viedla o dva góly, lenže Victor Olatunji počas 55. až 70. minúty vyrovnal a striedajúci Adam Karabec z penalty v 114. minúte dokonal obrat.

V prvom polčase boli lepší

"Išli sme do toho s tým, že chceme byť dominantní, chceme využiť silu našich fanúšikov a silu tejto atmosféry. To sa nám podarilo, v prvom polčase sme boli lepší," povedal Schranz.

"Škoda, že sme to nedohrali v druhom polčase skúsenejšie. To je ale futbal, poučíme sa z toho a ideme ďalej. Máme hlavy hore a v nedeľu to pôjdeme napraviť," uviedol Schranz, ktorého tím stráca na lídra tabuľky a obhajcu titulu štyri body.

Tridsaťročný slovenský reprezentant v 39. minúte otvoril skóre zápasu. Proti Sparte sa presadil aj v drese Českých Budějovíc a Jablonca.

Ako expert na Spartu sa necíti

"Necítim sa ako expert na Spartu. Zároveň som ale rád, že sa mi proti nej darí. Verím, že sa bude dariť aj tímu viac ako dnes. Verím, že to bude hneď v najbližšom zápase," vyhlásil Schranz.

"Máme šancu na nápravu hneď v nedeľu, to je skvelé, pozitívne. Vieme, že sme odohrali dobrý zápas, žiaľ, doplatili sme na chyby. Máme šancu to v nedeľu napraviť a to je to, o čo sa pokúsime," poznamenal rodák z Bratislavy.

Viac o téme: AC Sparta Praha SK Slavia Praha Ivan Schranz
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: YouTube/SK Slavia Praha
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy