VIDEO Tri červené karty a jediný gól: V šlágri rímskeho Lazia s AC Miláno to poriadne iskrilo!

Roztržka počas súboja rímskeho Lazia s AC MilánoRoztržka počas súboja rímskeho Lazia s AC Miláno Zdroj: SITA/AP/Gregorio Borgia

RÍM - Futbalisti AC Miláno zvíťazili v piatkovom stretnutí 27. kola talianskej Serie A na pôde Lazia Rím 1:0. O triumfe hostí rozhodol v 88. minúte striedajúci Noah Okafor.

Domáci dohrávali zápas iba s ôsmimi hráčmi, červené karty inkasovali v 57. minúte Luca Pellegrini a v samom závere aj Adam Marušič a Matteo Guendouzi.

"Rossoneri" sa v tabuľke priblížili na rozdiel jedného bodu druhému Juventusu Turín, ktorý mal však k dobru nedeľný duel na pôde Neapola. Lazio zostalo na ôsmej priečke.