Najskôr Federer, teraz Djokovič: Vonnová rozlúskla tenisovú debatu a fanúšikovia spozorneli

Novak Djokovič na zápase NBA medzi LA Lakers a Denverom NuggetsNovak Djokovič na zápase NBA medzi LA Lakers a Denverom Nuggets Zdroj: SITA/AP/Mark J. Terrill

LOS ANGELES - Tenisová svetová jednotka Novak Djokovič sa momentálne nachádza v Kalifornii, kde sa chystá na turnaj Masters 1000 v Indian Wells.

36-ročný Belehradčan si ešte predtým zaskočil do Los Angeles, kde si pozrel zápas NBA medzi domácimi Lakers a Denver Nuggets, v ktorých drese nastupuje Nikola Jokič, jeho kamarát, krajan a tiež velikán svojho odvetvia, od minulého leta i šampión NBA.

Novak sa o niekoľko hodín neskôr objavil na fotografii s bývalou americkou lyžiarkou Lindsey Vonnovou. Tá pridala k snímke aj komentár na sociálnej sieti X, bývalom Twittri. Vonnová vystrúhala pred pár týždňami pochvalu Rogerovi Federerovi a označila ho za najlepšieho hráča všetkých čias. Teraz pripadol tento honor aj Novakovi Djokovičovi.

"Stretla som sa s GOATOM (najlepším hráčom všetkých čias). Áno, verím, že Novak je GOAT. V rozpore s presvedčením Twittru si myslím, že GOAT môže byť viac ako jeden. Djoker drží rekordy a ja nemám voči nemu nič iné, iba rešpekt....A lyžuje!" napísala 39-ročná velikánka zo štátu Minnesota v USA.

Je teda zjavné, že Lindsey Vonnová považuje Novaka i Rogera za najlepších tenistov dejín. Jedného asi štatisticky, druhého celkovo. Či? My sa vás nebudeme pýtať, radšej si užívajme, že Djokovič stále kraľuje na tenisových kurtoch. Každý nech sa rozhodne sám, koho považuje za svojho tenisového GOATA.

Viac o téme: Lindsey Vonnová Novak Djokovič
  • Autor: © Zoznam/
  • X/Lindsey Vonn
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy