VIDEO Famózne sólo od polovice ihriska: Kaprálik strelil nádherný gól, to musíte vidieť!

Slovenský futbalista Adrián Kaprálik a jeho gólové oslavySlovenský futbalista Adrián Kaprálik a jeho gólové oslavy Zdroj: Profimedia

VARŠAVA - Slovenský futbalista Adrián Kaprálik pomohol v sobotu gólom k víťazstvu Górnika Zabrze na pôde Ruchu Chorzów 2:1 v 25. kole poľskej Ekstraklasy

V závere prvého polčasu otvoril skóre stretnutia a nasmeroval svoj tím k 11. výhre v tejto ligovej sezóne. Pre 21-ročného útočníka, ktorý hral do 88. minúty, to bol šiesty presný zásah v prebiehajúcom ročníku.

21-ročný kmeňový hráč MŠK Žilina strelil naozaj parádny gól, keď sa vydal na sólo od polovice ihriska a pomohol svojmu tímu pri triumfe 2:1 na pôde Ruchu Chorzów. Kaprálik má v tejto sezóne najvyššej poľskej súťaže na konte už šesť presných zásahov.

Górnik sa posunul v neúplnej tabuľke na šieste miesto, Ruch je priebežne sedemnásty.

Viac o téme: Ruch Chorzów Górnik Zabrze Adrián Kaprálik