VIDEO Rana z vlastnej polovice a kuriózny vlastenec: Kapitán Humenného ohúril gólovou lahôdkou!

Kapitán Humenného Erik Streňo (10) v akciiKapitán Humenného Erik Streňo (10) v akcii Zdroj: Facebook/FK Humenné - oficiálna stránka

POVAŽSKÁ BYSTRICA - Futbalisti Humenného vyhrali vo štvrtkovom zápase 22. kola MONACObet ligy na pôde Považskej Bystrice 3:1. V tabuľke sa tak priblížili k štvrtému miestu, na ktorom je s náskokom bodu práve ich súper z Považia.

Hostia z Humenného už v 43. minúte zápasu išli do trojgólového vedenia a tak ako v druhom góle aj v tom treťom mal prsty žiariaci kapitán hostí Erik Streňo, Ten sa odhodlal k strele z vlastnej polovice ihriska a zamieril tak presne, že dokonale zaskočil domáceho brankára Mareka Teplana a postaral sa o poriadne kuriózny zásah. 

Brankár Považskej Bystrice, ktorý má za sebou aj premiéru v drese reprezentácie do 21 rokov, sa síce snažil gólu zabrániť, ale lopta po odraze od tyčky jeho svätyne nešťastne narazila do smoliara v bránke domácich a práve ako vlastný gól Teplana bol napokon posúdený kuriózny tretí zásah hostí. 

Humenné na ihrisku súpera potvrdilo skvelú formu, keď v piatich jarných vystúpeniach celok z východu Slovenska stratil len jediné dva body za bezgólovú remízu na Myjave. Považská Bystrica po remíze v Dolnom Kubíne (1:1) zaváhala aj druhýkrát po sebe a od prenasledovateľa z Humenného tak má už len bodový odstup. 

Viac o téme: MŠK Považská Bystrica Erik Streňo FK Humenné Marek Teplan MONACObet liga
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: Facebook/JOJ Šport
  • Zdroj: TASR, Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy